Kaip atliekamas upių valymas?

Upės yra svarbūs vandens telkiniai, kurie dažnai kenčia nuo taršos, kurią sukelia žmogaus veikla, o tai daro neigiamą įtaką kraštovaizdžiui, aplinkos švarai bei biologinei įvairovei. Siekiant išspręsti šią problemą, naudojame šiuolaikiškas bei aplinkai draugiškas technologijas.

„Watermaster Classic“ ir „Truxor“ yra daugiafunkcinės ir mobilios technologijos, kurios gali pasiekti sunkiai prieinamas upių vietas, pavyzdžiui, po tiltais, tuneliuose, seklumose, ko kita technika atlikti nėra pajėgi. Ji gali pašalinti nepageidaujamą vandens augmeniją su šaknimis, naikinti upių taršą, atkurti upės tėkmę bei atlikti kitus reikalingus veiksmus, norint atkurti bei prižiūrėti upes. Daugiafunkcionalumas leidžia atlikti siurbimo, kasimo kaušu, augmenijos šalinimo ir kitus darbus vienu mechanizmu, tik keičiant darbinius antgalius. Dėl šios priežasties nereikia į darbo vietą mobilizuoti daug įvairios technikos.

Mūsų naudojami technologiniai sprendimai užtikrina tiek efektyvų upių valymą, tiek konkurencingą darbų kainą, o patyrusių specialistų komandos dėka galime pasiūlyti aukštos kokybės upių valymo paslaugas, kadangi mūsų specialistų patirtis šioje srityje siekia daugiau nei 15 metų.

Nevėžio upė prieš valymo darbus ir po atliktų valymo darbų