Kaip atliekamas vandens telkinių valymas?

Mūsų naudojama valymo įranga yra universali žemkasė ir žemsiurbė, specialiai sukurta upėms, ežerams, tvenkiniams ir kitiems vandens telkiniams valyti. Technologija apima žemsiurbės ir plaukiojančio ekskavatoriaus galimybes, todėl puikiai tinka įvairiems vandens telkinių: upių, ežerų, jų pakrančių, kanalų, kūdrų, tvenkinių valymo darbams.

„Watermaster Classic“ sukurta dirbti tiek vandenyje, tiek sausumoje. Ja galima atlikti vandens telkinių ir pakrančių tvarkymo darbus. Daugiafunkcinės žemkasės lankstumas leidžia išvalyti sritis, kurias neįmanoma pasiekti naudojant įprastinę įrangą.

Viena iš pagrindinių „Watermaster Classic“ funkcijų yra gilinimas, kurio metu siurblio pagalba iš vandens telkinių dugno pašalinamos nuosėdos, dumblas ir šiukšlės. Maksimalus siurbiamo grunto transportavimo vamzdynu atstumas yra 1500 metrų. Mašina aprūpinta galinga ekskavatoriaus svirtimi, kuri turi įvairius keičiamus priedus: kaušus, griebtuvus, siurblį. Šiais priedais surenkamos ir pašalinamos nereikalingos medžiagos, efektyviai išvalant vandens telkinio dugną nuo žolių bei dumblo.

„Watermaster Classic“ taip pat gali atlikti kasimo užduotis, kad suformuotų vandens telkinį arba sukurtų kanalus. Daugiafunkcinė žemkasė gali kasti ir perkelti dirvožemį, akmenis, smėlį, žvyrą. Ši funkcija ypač naudinga kuriant ar prižiūrint navigacijos kanalus, šalinant kliūtis arba formuojant upių ir ežerų, tvenkinių krantus, įrengiant maudyklas, pliažus.

Vandens augmenija gali kelti nepatogumų upėse ir ežeruose, paveikti vandens tėkmę ir trukdyti laivybai. „Watermaster Classic“ turi rovimo priedus, kurie gali efektyviai išrauti su šaknimis šiuos nepageidaujamus augalus. Daugiafunkcinė žemkasė rauna ir surenka augmeniją, kuri transportuojama ir sukraunama ant kranto papildomu plaukiojančiu įrenginiu „Truxor“ arba „Watermaster Classic“.

Nuosėdų bei dumblo kaupimasis yra dažna upių ir ežerų būklės problema, kuri turi įtakos vandens kokybei, navigacijai ir ekosistemų būklei. „Watermaster Classic“ gali išsiurbti nuosėdas, pašalindama nuosėdų perteklių siurbliu. Šie darbai padeda atkurti vandens telkinio gylį, išlaikyti natūralias buveines, užkirsti kelią potvyniams.

„Watermaster Classic“ sukurta atsižvelgiant į aplinkosaugos aspektus. Joje naudojama sistema, kuri sumažina degalų sąnaudas ir išmetamųjų teršalų kiekį. Dėl savo judėjimo galimybės ir funkcijų įvairovės ypač pranaši valant ir prižiūrint ežerus, tvenkinius, upes, kanalus ir kt. Ji netrikdo vandens eismo, nes, skirtingai nuo daugumos darbams upėse ir kanaluose naudojamos įrangos, inkaruojasi svajomis, o ne lynais. „Watermaster Classic“ ypač tinka, kai kasimo darbai reikalauja didelio tikslumo.

Mūsų daugiafunkcinė žemkasė ir ją valdantis patyręs personalas garantuoja tikslius, efektyvius ir ilgalaikius rezultatus. Esame patikimas partneris vandens telkinių dugno valymo darbuose.

Nuo ko priklauso tvenkinių tvarkymo kaina?

Kaina priklauso nuo daugelio faktorių, pavyzdžiui, tvarkomo ploto, vandens augmenijos išplukdymo atstumo, užžėlimo intensyvumo, gruntolaidžio atstumo ar augmenija pjaunama, ar raunama su šaknimis, ar šalinamas dumblas ir t.t. Todėl preliminarią kainą galima nustatyti tik po pokalbio telefonu ar apžiūros vietoje. Mielai patarsime ir padėsime jums įsirengti pakrantę, kuri džiugintų.

„Žardės tvenkinys Klaipėdoje po valymo darbų”

Babtų tvenkinys prieš valymo darbus ir po atliktų valymo darbų

Tvenkinys Klaipėdoje prieš valymo darbus ir po atliktų valymo darbų