Daugiafunkcinė žemkasė – kas tai?

Mes atliekame darbus naudojant Suomijos įmonės „Aquamec Ltd.“ pagamintą daugiafunkcinę žemkasę „Watermaster Classic“. Ši technologija idealiai tinka tvarkant pakrantes, valant ir prižiūrint ežerus, tvenkinius, upes ir kanalus, kalant polius bei vykdant kabelių ir vamzdžių klojimo dugne darbus. Mūsų naudojama šiuolaikiška technologija yra viena moderniausių pasaulyje, todėl yra nepakeičiama įgyvendinant aplinkosauginius projektus draustiniuose ir rezervatuose.

Naudojant daugiafunkcinę žemkasę „Watermaster Classic“ visus darbus darbo vietoje galima atlikti viena mašina. Nereikia į darbo vietą transportuoti daugybės technikos: plaukiojančio krano, ekskavatoriaus ant pontono, vilkiko ar kito pagalbinio laivo inkaravimui ir pan.

Kasimo darbus „Watermaster Classic“ gali atlikti įvairiais siurbtuvais, kaušais arba grėbliu. Ji gali pašalinti nuo dugno plaukiojančias arba augančias žoles, akmenis, dumblą ir kitokį gruntą bei kitas atliekas.

Našumas kasant kaušu – apie 50 m3/h.

Maksimalus kasimo gylis – 4,3 m.

Pilnai sukomplektuota žemkasė į darbo vietą atvežama vilkiku ant automobilinės platformos arba atplaukia vandeniu savo eiga. Atgabenus žemkasę automobiliu, ji pati be jokios papildomos pagalbos nulipa nuo platformos, įlipa į vandenį ir išlipa iš jo.