Mūsų atliekamos paslaugos
Specializuojamės ežerų, tvenkinių, upių, kanalų valyme žemsiurbe. Atliekame uostų gilinimo darbus žemkase, prižiūrime pramoninius baseinus. Tvarkome apaugusias pakrantes: pjauname bei rauname vandens augmeniją su šaknimis. Įgyvendiname dumblo ir žvyro siurbimo darbus.
Pagrindiniai darbai, kuriuos galime atlikti atsižvelgdami į jūsų poreikius:
•Ežerų, upių, tvenkinių, kanalų, uostų akvatorijų ir kitų vandens telkinių dugno valymas ir gilinimas siurbimo bei kasimo kaušu būdu;
•Laivuojamų vandens kelių valymas ir gilinimas, nes naudojama technologija neužtveria farvaterio ir dėl vykdomų darbų neriboja laivybos;
•Įvairios augmenijos šalinimas iš vandens;
•Polių kalimas vandenyje ir pakrantėse;
•Griovių povandeninėms komunikacijoms tiesti kasimas, povandeninių komunikacijų tiesimas;
•Vandens telkinių valymo darbai saugomose teritorijose.
Be to, užsiimame vandens sporto įrenginių statyba, kuri apima irklavimo trasų gilinimo darbus pagal parengtus projektus. Lietuvoje atlikome Trakų irklavimo trasos būklės gerinimą bei tarptautinius reikalavimus atitinkantį Lampėdžių irklavimo trasos ežere įrengimą.
Dirbame visoje Lietuvoje. Vienas didžiausių projektų buvo įvykdytas Kauno mieste, kuriame išvalėme bei sutvarkėme Nemuno salos kanalą. Dumblas ir užterštas gruntas buvo kasamas plaukiojančiu kranu, pakrautas į baržas ir išplukdytas 2012 metais. Tais metais taip pat atlikome Talkšos ežero šiaurinės dalies valymo ir prieigų sutvarkymo darbus Šiauliuose. Darbų vykdymo metu išvalytas 10,5 hektarų ežero plotas, pastatyti dumblo sėsdintuvai, iš ežero žemsiurbėmis ir ekskavatoriais pašalinta 251500 m3 dumblo. Taip pat atlikome Skapiškio ežero Kupiškio mieste atgaivinimą, Varliaežerio praeities taršos pašalinimą.
Dirbame užsienyje: Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje. Latvijoje atlikome Lielupės uosto farvaterio gilinimo bei ženklinimo darbus. Jūrmaloje esančiame uoste atliktas farvaterio valymo-gilinimo žemsiurbe projektas apėmė 9900 m3. Estijoje išvalėme Rapina ežerą. Darbų vykdymo metu išvalytas 14 hektarų ežero plotas, iš ežero žemsiurbėmis pašalinta 176500 m3 dumblo. 2016 ir 2017 metais buvo atlikti Soru ir Nasvos uostų gilinimo darbai.