Smėlio ir žvyro siurbimas – kas tai?

Smėlio ir žvyro siurbimas apima smėlio ir žvyro išgavimą iš karjerų ar kitų vandens telkinių, naudojant specializuotą siurbimo sistemą. Dėl šio proceso išnyksta įprastų kasimo metodų poreikis, sumažėja aplinkos trikdymas bei sumažėja išlaidos, susijusios su tradiciniais žvyro gavybos būdais.

Pagrindinis mūsų gavybos žemsiurbe „Watermaster Classic“ privalumas yra tai, kad mūsų technologijos dėka galime paimti smėlį iš 5,5 m. gylio iš eksploatuoto karjero. Naudodami šiuolaikišką įrangą bei turėdami daugiau nei 15 metų patirtį, siūlome visapusiškus smėlio ir žvyro gavybos sprendimus, prisitaikydami prie kiekvieno smėlio ar žvyro karjero, vandens telkinio individualių poreikių.

Ką reikia žinoti apie žvyro siurbimą?

Bendradarbiaudami su klientais, išsiaiškiname konkrečius jų poreikius ir numatomų gavybos darbų sprendinius. Smėlio ir žvyro siurbimo darbuose naudojame daugiafunkcinę žemkasę „Watermaster Classic“, kuri turi didelio našumo siurbimo įrangą, pritaikytą efektyviam smėlio ir žvyro siurbimui. Galingas siurblys panardinamas į vandenį gali atlikti žvyro ir smėlio siurbimą išeksploatuotuose karjeruose, kuriuose nėra elektros įvado, nes mūsų daugiafunkcinė žemkasė naudoja dyzelinį vidaus degimo variklį. Mūsų patyrę specialistai tiksliai dirba su siurbimo įranga, valdydami siurbimo procesą. Jie šiuolaikinėmis technologijomis kontroliuoja siurbimo gylį.

Patekimas į vandens telkinį yra nesudėtingas ir negadinantis vandens telkinio kraštovaizdžio, kadangi mūsų specialistai dirba su daugiafunkcine žemkase „Watermaster Classic“, kurios dėka visus darbus darbo vietoje galima atlikti viena mašina. Nereikia į darbo vietą transportuoti daugybės technikos: žemsiurbės, plaukiojančio krano, ekskavatoriaus ant pontono, vilkiko ar kito pagalbinio laivo inkaravimui ar kitos technikos. Kadangi ši daugiafunkcinė žemkasė turi plačias judėjimo galimybes, darbus galima atlikti ten, kur jokia kita technika to padaryti nepajėgi. Iš vandens telkinio išgautas smėlis ir žvyras transportuojamas gruntolaidžiu iki 1,5 km. atstumu.

Žvyro siurbimas žemsiurbe uosto krantinei