Žemsiurbė – kas tai?

Mūsų paslaugos atliekamos naudojant Suomijos įmonės „Aquamec Ltd.“ pagamintą daugiafunkcinę žemsiurbę „Watermaster Classic“. Ši technika yra tinkama pakrančių tvarkymui, ežerų, upių, kanalų valymui, polių kalimui vandenyje, kabelių ir vamzdžių klojimo dugne darbams, atliekant tvenkinių valymo darbus. Mes naudojame technologiją, kuri yra draugiška aplinkai, todėl yra labai naudinga aplinkosaugos projektų įgyvendinime saugomose teritorijose.

Kadangi žemsiurbė „Watermaster Classic“ yra daugiafunkcinė, visus reikiamus darbus projektams galima atlikti viena mašina darbų atlikimo vietoje. Į darbo vietą nereikia atgabenti įvairios kitos technikos: plaukiojančio krano, ekskavatoriaus ant pontono, vilkiko ar kito pagalbinio laivo inkaravimui ir pan. Todėl „Watermaster Classic“ daugiafunkciškumas užtikrina konkurencingą darbų kainą.

Kasant siurbimo būdu „Watermaster Classic“ gali transportuoti gruntą gruntolaidžiu iki 1,5 km. atstumu.

Našumas siurbiant – 500 m3/h (90 m3/h gryno grunto).

Maksimalus siurbimo gylis – 5,4 m.

Pilnai sukomplektuota žemsiurbė į darbo vietą yra atgabenama sunkvežimiu ant platformos arba savarankiškai atplaukia vandeniu. Atvežus žemsiurbę į darbo vietą, ji pati be jokios papildomos pagalbos nulipa nuo platformos, įlipa į vandenį ir išlipa iš jo.

Žemsiurbės nuoma

Mes teikiame žemsiurbės su personalu nuomos paslaugas už valandinį įkainį.