Uostų gilinimo darbai – kas tai?

Uostų gilinimas yra svarbus procesas, kurio metu pašalinamos nuosėdos, dumblas ir šiukšlės iš uostų ir navigacijos kanalų dugno. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pirmiausiai atlieka nuodugnius tyrimus ir planavimą, atidžiai įvertina nuosėdų lygį ir nustato sritis, kurioms reikia gilinimo. Kruopštus darbas leidžia mums sukurti išsamų gilinimo planą, pritaikytą konkretiems kiekvieno uosto poreikiams.

Kaip atliekamas uostų gilinimas?

Atlikus tyrimus ir parengus projektą, pradedamas gilinimo procesas, naudojant žemkasę „Watermaster Classic“. Daugiafunkcinės žemkasės konstrukcija leidžia patekti į uždaras erdves, užtikrinant, kad jokia uosto sritis neliktų nepaliesta siurbiant nuosėdas bei šiukšles iš uosto dugno, padidinant laivybos gylį.

Viso uostų gilinimo proceso metu teikiame prioritetą aplinkos saugojimui, užtikrindami, kad vandens kokybė ir nuosėdų koncentracija būtų atidžiai stebima. Mes sumažiname bet kokį galimą neigiamą poveikį jūros gyvūnijai ir laikomės aplinkosaugos taisyklių.

Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį, šiuolaikišką įrangą, teikiame išskirtines uostų gilinimo paslaugas. Mūsų tikslas – sukurti saugius laivybai tinkamus uostus, kurie prisideda prie ekonomikos augimo, užtikrina sklandžią jūrų veiklą ir saugo supančią aplinką.

Soru uosto gilinimas Estijoje

Nidos uosto valymas darbai