Mūsų naudojama technologija
Mūsų naudojama technologija – „Watermaster Classic“ – Suomijos įmonės „Aquamec Ltd.“ pagamintos daugiafunkcinės žemkasės. Dėl šių žemkasių judėjimo galimybių, funkcijų įvairovės, didelio tikslumo ir mažos grimzlės darbus galime atlikti ten, kur jokia kita technika to padaryti nepajėgi.
Mūsų darbe naudojamos žemkasės „Watermaster Classic“ idealiai tinka tvarkant pakrantes, valant, gilinant ir prižiūrint ežerus, tvenkinius, upes ir kanalus, kalant polius bei vykdant kabelių ir vamzdžių klojimo dugne darbus.
Naudojant daugiafunkcines technologijas, visus darbus darbo vietoje galima atlikti viena mašina. Nereikia į darbo vietą transportuoti daugybės technikos: žemsiurbės, plaukiojančio krano, ekskavatoriaus ant pontono, vilkiko ar kito pagalbinio laivo inkaravimui.
Kasimo darbus „Watermaster Classic“ gali atlikti įvairiais siurbtuvais, kaušais ar grėbliu. Ji gali pašalinti nuo dugno plaukiojančias arba augančias žoles, akmenis, dumblą ir kitokį gruntą bei kitas atliekas. Daugiafunkcinė žemkasė „Watermaster Classic“ kasdama siurbimo būdu gali transportuoti gruntą gruntolaidžiu iki pusantro kilometro atstumu.
Žemkasė „Watermaster Classic“ į darbo vietą yra atvežama vilkiku ant platformos arba gali atplaukti vandeniu savo eiga. Pilnai sukomplektuota žemkasė be jokios papildomos pagalbos gali nulipti nuo platformos, įlipti į vandenį ir išlipti iš jo.
Kadangi mūsų naudojamos žemkasės yra vienos ekologiškiausių ir moderniausių pasaulyje, jos nepakeičiamos įgyvendinant aplinkosauginius projektus, atliekant darbus draustiniuose ir rezervatuose, urbanizuotose teritorijose. Vienas tokių mūsų atliktų projektų pavyzdžių – Agluonos upės bei jos slėnių gamtosauginis tvarkymas bei išvalymas nuo kenksmingų medžiagų 2008 metais Biržų mieste. Darbų vykdymo metu buvo išvalyta 6,8 hektarų užterštų teritorijų, žemsiurbėmis iš upės vagos pašalinta 135000 m3 dumblo, pastatyti dumblo sėsdintuvai, sutvarkyta 3 km. upės pakrančių.