Kas yra pramoniniai baseinai?

Pramoninis baseinas yra vandens telkinys, specialiai suprojektuotas pramoniniam naudojimui. Paprastai jis yra pastatytas pramoniniuose kompleksuose arba gamybos įmonėse, kad tarnautų įvairiems tikslams. Šie baseinai yra sukurti taip, kad atitiktų specifinius pramoninius procesus: aušinimas, gamybinių procesų nuosėdų sandėliavimas. Pramoniniuose baseinuose gali būti specialios įrangos, tokios kaip siurbliai, filtrai ir stebėjimo sistemos, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas ir saugumas.

Kaip atliekama pramoninių baseinų priežiūra?

Naudodami „Watermaster Classic“ technologiją atliekame šiluminių elektrinių, trąšų gamyklų, popieriaus pramonės ir kitų pramoninių baseinų valymą. Naudojant šią įrangą, nebūtina stabdyti fabrikų gamybinio proceso, nereikia išleisti vandens iš pramoninių baseinų. Valymo procesai gali būti vykdomi nenutrūkstamai.

Pramoninių baseinų priežiūra gali būti lengvai vykdoma panaudojant „Watermaster Classic“ siurbimo ir autonominio judėjimo galimybes. Jei baseinai yra netoli vienas kito, ant automobilio platformos atvežta žemkasė kaušinio mechanizmo ir svajų pagalba pati gali pereiti nuo vieno baseino prie kito. Ji gali persiurbti susikaupusią masę iš vienos vietos į kitą pusantro kilometro atstumu, o jos kaušinis mechanizmas puikiai pritaikytas baseino krantų tvarkymui..

Galime užtikrinti, kad baseinų valymas bus efektyvus mūsų naudojamos technologijos pagalba bei mūsų specialistų ilgametės patirties dėka.

Pramoninių baseinų valymas žemsiurbe Elektrėnuose

Pramoninio baseino valymas elektrinėje